Szukaj    

W serwisie

O nas

Rekrutacja

 
 

     

 

00070059

Pożegnania nadszedł czas
2017-06-26 Archiwum
Autor: PM 12 ZAmość


   

 

 

 

Dzień 23.06. dla jednych był zwykłym dniem. Dla nas był to dzień wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i wzruszeń. Tego dnia przedszkolaki z grypy II i VI, ich rodzice, pani dyrektor Anna Bartnik i nauczyciele spotkali się na ostatniej w tym roku uroczystości "Pożegnania starszaków.
Skończył się 4-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw, wspólnej pracy. Dzieci z nieśmiałych, zagubionych maluchów stały się samodzielnymi, odpowiedzialnymi starszakami.
Specjalnie na tę okazję przedszkolaki pod kierunkiem swoich pań nauczycielek przygotowały krótką część artystyczną. Były wiersze, tańce, piosenki.
Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i zdjęcia. Były również życzenia i podziękowania ze strony Pani Dyrektor.
Rodzicom dziękujemy za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie.
Dzieciom życzymy udanych wakacji, odpoczynku, uśmiechu na co dzień, nowych przyjaźni i powodzenia w odkrywaniu tego co dotąd nieznane.

 

Wstecz
      Odsłon: 524
  

 

Twoim zdaniem

Wspaniała Pani dyrektor. Przede wszystkim dobry człowiek, autentycznie kochająca dzieci. Życzę P. dyrektor dużo zdrowia.Będę ją zawsze mile wspominać.
 

Autor: Edyta     2017-09-07 / 08:41:47 - IP: 79.190.245.177

 


Dodaj komentarz

   
Mirosław Kuduk © 2009